Kural: Amacımız Tebessümleri Çoğaltmak

I Bir Tebessüm Bin Mutluluk grubu Başkanı Ömer Faruk Kural, her hafta farklı bir yeri ziyaret ettiklerini belirterek amaçlarının tebessümleri çoğaltmak olduğunu belirtti

Kural: Amacımız Tebessümleri ÇoğaltmakMedya

I Bir Tebessüm Bin Mutluluk grubu Başkanı Ömer Faruk Kural, her hafta farklı bir yeri ziyaret ettiklerini belirterek amaçlarının tebessümleri çoğaltmak olduğunu belirtti.

Kural ve Bir Tebessüm Bin Mutluluk grubu bu hafta Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde yatan çocukları ziyaret ederek onları yalnız bırakmadı.

Amaçlarının tebessümleri çoğaltmak ve mutlulukları dağıtmak olduğunu belirten Bir Tebessüm Bin Mutluluk grubu Başkanı Kural şu açıklamalarda bulundu: "Bir Tebessüm Bin Mutluluk gençleri olarak bizler için en iyi spor hastane ziyaretleri ve orada yatan hastaların yüzünde tebessümler ve güzel anılar bırakmak olduğundan MKÜ Araştırma Hastanesindeki yatan çocukları yalnız bırakmayalım, onlarında yüzünde tebessümler görelim dedik ve ziyaretlerimizi, tebessümlerimizi ve mutluluklarımızı gerçekleştirmiş olduk. Bizim en önemli amacımız tebessümleri çoğaltmak ve mutlulukları dağıtmaktır ve bunları da ihtiyacı olan kişilere vermektir. Hastane ziyaretlerimizde bizi sevindiren en önemli nokta hiç gülmeyen bir çocuğun bizler geldikten sonra yüzündeki gülüşünü ve mutlu oluşunu görmek oluyor.

Böylece bizler daha çok şevkli olarak gidiyoruz ve hastaların yüzünü güldürerek onların moral seviyesini yükseltmiş oluyoruz, öyle olunca da hastalar daha çabuk iyileşiyor ve bizlerde daha çok mutlu olmuş oluyoruz.

Ziyaretlerimiz her geçen gün artıyor ve her geçen gün arttıkça maddi desteğe ihtiyacımız oluyor. Eğer sizlerde hastaların yüzünde daha çok tebessüm görmek ve onların daha çok çabuk iyileşmesini istiyorsanız bizlere destek olabilirsiniz.

Düşünün oradaki yatan çocukların bir tanesi sizin çocuğunuz olduğunu ve hiç gülmediğini o sırada hemen Bir Tebessüm Bin Mutluluk Ekibi gelip çocuğunuzu güldürdüğünü ve mutlu olduğunu ve moral seviyesi yüksek olduğu için çok çabuk iyileştiğini düşünün. Her insana mutluluk verir birisi gelsin çocuğuma moral versin yahut bana moral versin.

İşte tamda biz bunu yapıyoruz ihtiyacı olan kişilere moral ve mutluluklar aşılıyoruz. Bu iyiliklerimizin ve tebessümlerin ve mutlulukların bitmemesi için sizde küçük bir bağış yapabilirsiniz. Sizde bir tebessüme vesile olmak istiyorsanız 05316078651 numaralı telefonu arayarak bağış yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Belki bir tebessüme vesile olarak binlerce kişinin mutluluğuna da sebep olabilirsiniz." dedi.

(Haber Merkezi)

21.05.2014 03:20 - [175366]

Bu Haberle İlgili Yorumlar

Toplam 1 yorum
  • Muhammed Yıldırım
    Maşallah başarılarınızın devamını dilerim.
Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın:
Ad Soyad:
Email:
 
Küfür, hakaret ve rencide edici cümleler veya imalar, ayrıca inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitemizin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Medya Haberleri

Balkan-Saka Dostluğu

Kamil SAKA Cengiz BALKAN -SAKA DOSTLUĞU Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka İle Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan iki CHP'li kardeş Belediye olarak sergiledikleri dostane tavırlarla dikkat çekiyorlar

  • Üzülmez Çifti Ak Kadınları Ağırladı
  • Deniz Uçağı Seferleri Başlıyor