Kadın Girişimcilere Verilen Sözler Yerine Getiriliyor

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek destek olacağı sözünü verdiği Tarımsal Kalkınma Kooperatifine tekrar giderek başlatılan çalışmaları inceledi.

Kadın Girişimcilere Verilen Sözler Yerine GetiriliyorGüncel

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek destek olacağı sözünü verdiği Tarımsal Kalkınma Kooperatifine tekrar giderek başlatılan çalışmaları inceledi. 

Tülmen Köyü kadınları tarafından bir araya gelerek kurulan kooperatifi ziyareti öncesi Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi"yi ziyaret eden Vali İzzettin Küçük, daha sonra Başkan Çiftçi ile birlikte Tülmen Köyüne geçti. Köyde küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapılan çiftlikte başlatılan çalışmaları inceleyen Vali Küçük, yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Çiftliğin sorunlarının çözümü için ilgili kurum yetkilileriyle çiftliğe giden Vali İzzettin Küçük, yetkililere talimat verdi.

Daha önce her türlü desteği verecekleri sözünü veren ve bu söz çerçevesinde başlatılan çalışmaları inceleyen Vali İzzettin Küçük"e, Kooperatif Başkanı Suna Rastgeldi teşekkür ederek: “Valimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Belediyelerimiz, ilgili kurumlarımız burada çalışmalarını sürdürüyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi. Vali İzzettin Küçük ise; “Söz vermiştik, sözümüzü tutuyoruz. Belediyelerimiz ve kurumlarımızla elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Ahırları ve çevresindeki müştemilatı da gezen Vali İzzettin Küçük; incelemelerinin ardından çiftlikten ayrıldı.

Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ziyareti sırasında Vali İzzettin Küçük"e; Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi, Orman Bölge Müdürlüğü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkilileri de eşlik etti.

08.03.2015 22:04 - [221649]

Bu Haberle İlgili Yorumlar

  • Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
    Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.
Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın:
Ad Soyad:
Email:
 
Küfür, hakaret ve rencide edici cümleler veya imalar, ayrıca inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitemizin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Güncel Haberleri

En Güzel Cuma Mesajları 2018 Sözleri

Müslüman Alemi için haftanın en önemli günü şüphesiz Cuma Günleridir. Müminler Cuma günü yaptıkları ibadetin çok daha fazlasını yapıp Allahın rızasını kazanmaya çalışırlar. Bu önemli günde Müslümanlar diğer Müslüman kardeşlerinin Cuma günlerini Cuma Günü Mesajları ile kutlarlar. İşte En Güzel Cuma mesajları sayfası...

  • 27 Haziran Ehliyet sınavı sonuçları açıklandı-Tıkla Öğren!
  • HDP mitingindeki patlamayla ilgili ilk resmi açıklama